AKTUĀLI

Vides attīstības projektu konkurss

Vēlies savā apkārtnē jaunu soliņu, rotaļlaukumu? Kādu interesantu vides objektu? Vai varbūt tev ir kāda pavisam unikāla ideja, kā mēs varam padarīt novadu pievilcīgāku un tīkamāku dzīvošanai? Ja tā ir, tad no 1.februāra līdz 6. martam aicinām tevi pieteikties pašvaldības rīkotajam vides projektu konkursam.

Konkursa ietvaros savas ieceres realizēšanai varēs iegūt finansējumu. Kopējais vides attīstības projektu konkursam pieejamais finansējums no Burtnieku novada pašvaldības ir sešu tūkstoši eiro. Vienam projektam pieejamais maksimālais finansējuma apmērs nedrīkst pārsniegt 500 eiro.

Saskaņā ar konkursa nolikumā noteikto, uz atbalstu vides attīstības projektu konkursa ietvaros var pretendēt iedzīvotāju neformālo grupu, nevalstisko organizāciju, biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju sagatavotie iniciatīvu projekti. Projekta aktualitāti katra pagasta kontekstā izvērtēs arī pagastu pārvaldes.

Projektu pieteikumi konkursam tiks pieņemti no 1. februāra līdz 6.martam personiski Valmieras pagasta pārvaldē vai pa pastu ierakstītā vēstulē uz adresi: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, ar norādi “Burtnieku novada pašvaldības projektu konkursam”. Tāpat pieteikumus ar drošu elektronisko parakstu var sūtīt elektroniski uz adresi: info@burtniekunovads.lv.

Pieteikuma anketa konkursam pieejama šeit. Vairāk par konkusra norisi, tā noteikumiem var uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu šeit.

Iesniegtos pieteikumus vides attīstības projektu konkursam izvērtēs komisija.

Ja rodas jautājumi par vides attīstības projektu konkursu, sazinieties ar Attīstības projektu vadītāju Elīnu Teteri. Tel.: 22033707.

Burtnieku novada pašvaldības vides attīstības projektu konkurss norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas. Tā mērķis ir iesaistīt aktīvākos ļaudis novada pilnveidošanā. Pērn pie pašvaldības līdzfinansējuma tika 13 biedrību vai iedzīvotāji projekti, kas visi tika arī īstenoti. Pateicoties novada aktīvistiem, pagājušajā gadā izveidoti rotaļu laukumi bērniem, sakoptas piemiņas vietas, labiekārtotas atpūtas vietas un daudzdzīvokļu māju pagalmi, izveidota veloskola.

2016. gada vides attīstības projektu konkursa noteikumi un īstenotie projekti.

2015. gada vides attīstības projektu konkursa noteikumi un īstenotie projekti.

PASĀKUMU KALENDĀRS

     Maijs 2017     

Tuvākie pasākumi


    FACEBOOK

 Izstrādāts DirectHit