AKTUĀLI

Kontakti

Burtnieku novada pašvaldība

Reģistrācijas Nr. 90009114148, Juridiskā adrese : Jāņa Vintēna iela 7, Burtnieki, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālrunis 64226643, fakss 64238257, e-pasts: info@burtniekunovads.lv
E-pasts preses relīzēm: prese[at]burtniekunovads.lv

Burtnieku novada pašvaldības administrācijas darba laiks:

Pirmdienās - no plkst. 08.00 līdz 12.00, no plkst. 13.00 līdz 18.00;
Otrdienās - no plkst. 08.00 līdz 12.00, no plkst. 13.00 līdz 17.00;
Trešdienās - no plkst. 08.00 līdz 12.00, no plkst. 13.00 līdz 17.00;
Ceturtdienās - no plkst. 08.00 līdz 12.00, no plkst. 13.00 līdz 17.00;
Piektdienās - no plkst. 08.00 līdz 12.00, no plkst. 13.00 līdz 16.00.

Rekvizīti:

Burtnieku novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90009114148
J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206
Konts LV98UNLA0050014274092
Kods UNLALV2X

Pašvaldības vadība
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Guntars Štrombergs Domes priekšsēdētājs 29235058 guntars.strombergs@burtniekunovads.lv
Edvīns Straume Domes priekšsēdētāja vietnieks 29417127 edvins.straume@burtniekunovads.lv
Mārtiņš Kļaviņš Izpilddirektors 25668856 martins.klavins@burtniekunovads.lv
Jānis Ķibermanis Izpilddirektora vietnieks 26114599 janis.kibermanis@burtniekunovads.lv

Burtnieku novada pašvaldības administrācija, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., LV-4219
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Rasma Matjuškova Lietvedības nodaļas vadītāja 64226643 26640123 rasma.matjuskova@burtniekunovads.lv
Inese Bērziņa Lietvede 26423655 inese.berzina@burtniekunovads.lv
Signe Pilsneniece Finanšu nodaļas vadītāja 64250912 signe.pilsneniece@burtniekunovads.lv
Smaida Kraveca Ekonomiste-norēķinu grāmatvede 64250911 20218875 smaida.kraveca@burtniekunovads.lv
Anda Līsmane Algu un debitoru grāmatvede 64250907 anda.lismane@burtniekunovads.lv
Svetlana Bērziņa Debitoru grāmatvede 64250907 svetlana.berzina@burtniekunovads.lv
Vita Ievīte Nodokļu administratore 64250909 vita.ievite@burtniekunovads.lv
Ligita Lorence Apgādes un pamatlīdzekļu uzskaites grāmatvede 64250908 ligita.lorence@burtniekunovads.lv
Kristīne Līdaka Apgādes un pamatlīdzekļu uzskaites grāmatvede 64250908 kristine.lidaka@burtniekunovads.lv
Valērijs Seilis Attīstības nodaļas vadītājs 26197174 valerijs.seilis@burtniekunovads.lv
Elīna Tetere Attīstības projektu vadītāja 22033707 elina.tetere@burtniekunovads.lv
Madara Timermane Attīstības nodaļas speciāliste 29320067 madara.timermane@burtniekunovads.lv
Jānis Millers Pašvaldības būvniecības projektu vadītājs 25908016 janis.millers@burtniekunovads.lv
Emīlija Gulbe Zemes lietu speciāliste 28663304 emilija.gulbe@burtniekunovads.lv
Baiba Daneviča Zemes lietu speciāliste 28388518 baiba.danevica@burtniekunovads.lv
Edīte Stērste Sabiedrisko attiecību speciāliste 20219631 edite.sterste@burtniekunovads.lv
Sandra Purmale Izglītības pakalpojumu speciāliste 27338859 sandra.purmale@burtniekunovads.lv
Elīna Krūkle Sporta organizatore 25971154 elina.krukle@burtniekunovads.lv
Vija Lāne Darba aizsardzības speciāliste 26536174 vija.lane@burtniekunovads.lv
Sandris Sietinsons Datorsistēmu un datortīklu administrators 29564450 29275199 sandris.sietinsons@burtniekunovads.lv
Pēteris Rava Jurists 29388422 peteris.rava@burtniekunovads.lv
Vita Blažēviča Juriste 26649254 vita.blazevica@burtniekunovads.lv
Renāte Grišāne Jurista palīdze 28383046 renate.grisane@burtniekunovads.lv

Pagastu pārvaldes
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Lita Ozerinska Burtnieku pagasta administratore 64226332 22017227 lita.ozerinska@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Jāņa Vintēna iela 7, Burtnieki, Burtnieku pagasts, Burtnieku nov., LV-4206
Sarmīte Rodziņa Ēveles pagasta pārvaldes vadītāja 29353774 sarmite.rodzina@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
"Ēveles skola", Ēvele, Ēveles pag., Burtnieku nov., LV-4712
Skaidrīte Klāsone Matīšu pagasta pārvaldes vadītāja 29457698 skaidrite.klasone@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Skolas iela 11, Matīši, Matīšu pag., Burtnieku nov., LV-4210
Inese Sippo Rencēnu pagasta pārvaldes vadītāja 22016115 inese.sippo@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Valmieras iela 13, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov., LV-4232
Māra Vītola Valmieras pagasta pārvaldes vadītāja 64238257 26313154 mara.vitola@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku nov., LV-4219
Maija Kozlovska Vecates pagasta pārvaldes vadītāja 29456970 maija.kozlovska@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
"Pagastnams", Vecate, Vecates pag., Burtnieku nov., LV-4211
Vladimirs Skļarskis Saimnieks Burtnieku pagastā 64226332 vladimirs.sklarskis@burtniekunovads.lv
Aivars Lamba Saimnieks Ēveles pagastā 29353774 aivars.lamba@burtniekunovads.lv
Ivars Mihailovs Saimnieks Rencēnu pagastā 22016115 ivars.mihailovs@burtniekunovads.lv
Jānis Rodziņš Saimnieks Valmieras pagastā 22113119 janis.rodzins@burtniekunovads.lv

Sociālais dienests
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Rudīte Ādamsone Sociālā dienesta vadītāja 64224634 26101602 rudite.adamsone@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Matīšu pagasta pārvaldē, Skolas ielā 11, Matīšos, Matīšu pag.
Jana Beķere Sociālā dienesta vadītājas vietniece 29484439 jana.bekere@burntiekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Matīšu pagasta pārvaldē, Skolas ielā 11, Matīšos, Matīšu pag.
Vija Ozola Sociālā darbiniece 64230672 20204007 vija.ozola@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Matīšu pagasta pārvaldē, Skolas ielā 11;
Vecates pagasta pārvaldē, "Pagastnams", Vecatē.
Agita Sniedze Sociālā darbiniece 25772258 agita.sniedze@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Burtnieku novada pašvaldības
administratīvais centrā, J. Vintēna ielā 7, Burtniekos
Mudīte Grundzmeniece Sociālā darbiniece 25770042 mudite.grundzmniece@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Ēveles pagasta pārvaldē", "Ēveles skolā";
Valkas ielā 11,Rencēnos , Rencēnu pagastā.
Līga Krūmiņa Sociālā darbiniece 25737711 liga.krumina@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Valkas ielā 11,Rencēnos , Rencēnu pagastā
Jānis Zauers Sociālais darbinieks 64207077 26442991 janis.zauers@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Draudzības ielā 12a, Valmiermuižā
Solveiga Troiņikova Sociālā darbiniece 64207077 26442991 solveiga.troinikova@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Draudzības ielā 12a, Valmiermuižā

Bāriņtiesa, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag.
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Inga Pāže Bāriņtiesas priekšsēdētāja 64223275 20218931 inga.paze@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Vanagu ielā 4, Valmiermuižā, Valmieras pag.;
"Pagastnams", Vecatē, Vecates pag.
Dace Rika Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece 29188618 dace.rika@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
J. Vintēna ielā 7, Burtniekos, Burtnieku pag.;
Upes ielā 22, Matīšos, Matīšu pag.
Linda Korne Bāriņtiesas locekle 64223275 linda.korne@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Vanagu ielā 4, Valmiermuižā, Valmieras pag.
Renāte Grišāne Bāriņtiesas locekle 28383046 renate.grisane@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Vanagu ielā 4, Valmiermuižā, Valmieras pag.
Indra Mūrniece Bāriņtiesas locekle 22026777 indra.murniece@burtniekunovads.lv
Apmeklētājus pieņem:
Valmieras ielā 13, Rencēnos, Rencēnu pag.;
"Ēveles skola", Ēveles pag.

Kultūras nami
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Inguna Vintēna Burtnieku pagasta kultūras centra vadītāja 26119906 inguna.vintena@burtniekunovads.lv
Anda Jukāme Kultūras darba organizatore Ēveles pagastā 26118879 anda.jukame@burtniekunovads.lv
Ligita Jenča Kultūras darba organizatore Matīšu pagastā 29697319 ligita.jenca@burtniekunovads.lv
Ilona Kalniņa Rencēnu pagasta kultūras nama vadītāja 29183069 ilona.kalnina@burtniekunovads.lv
Līga Stebere Valmieras pagasta kultūras nama vadītāja 29489543 liga.stebere@burtniekunovads.lv
Mārtiņš Vecvagars Valmieras pagasta kultūras nama vadītājas p.i. 27122812 martins.vecvagars@burtniekunovads.lv
Igors Korņējevs Vecates pagasta kultūras nama vadītājs 29464099 igors.kornejevs@burtniekunovads.lv

Bibliotēkas
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Gunta Daļecka Burtnieku pagasta bibliotēkas vadītāja 25770008 gunta.dalecka@burtniekunovads.lv
Aelita Punkstiņa Ēveles pagasta bibliotēkas vadītāja 25749081 aelita.punkstina@burtniekunovads.lv
Agita Zalte Matīšu pagasta bibliotēkas vadītāja 25769555 agita.zalte@burtniekunovads.lv
Andra Auniņa Rencēnu 1.bibliotēkas vadītāja 26554420 andra.aunina@burtniekunovads.lv
Daina Jēkabsone Rencēnu 2.bibliotēkas vadītāja 26335559 daina.jekabsone@burtniekunovads.lv
Irēna Jekševica Valmieras pagasta bibliotēkas vadītāja 20229901 irena.jeksevica@burtniekunovads.lv
Ilga Ratniece Vecates pagasta bibliotēkas vadītāja 26336650 ilga.ratniece@burtniekunovads.lv

Izglītības iestādes
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Ināra Stepanova Burtnieku Ausekļa pamatskolas direktore 29102355 ausekla.pamatskola@burtniekunovads.lv
Ilze Cara Ēveles pamatskolas direktore 25467555 26403443 ilze.cara@burtniekunovads.lv
Veneranda Logina Matīšu pamatskolas direktore 29488182 veneranda.logina@burtniekunovads.lv
Dina Oliņa Rencēnu pamatskolas direktore, PII "Zīļuks" vadītājas p.i. 26405140 dina.olina@burtniekunovads.lv
Linda Sēne Burtnieku PII "Sienāzītis" vadītāja 26337517 26447410 linda.sene@burtniekunovads.lv
Vita Lelle PII "Burtiņš" vadītāja 26330075 vita.lelle@burtniekunovads.lv
PII "Burtiņš" bērnu peldbaseina administrācija 26405434 @
Ivaise Melkere Matīšu PII "Namiņš" vadītāja 29367074 ivaise.melkere@burtniekunovads.lv

Multifuncionālais Jaunatnes iniciatīvu centrs, Jaunatnes iela 15, Burtnieki
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Daiga Kīna Vadītāja/pedagogs 28602525 daiga.kina@burtniekunovads.lv

Būvvalde, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag.
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Rasma Liepiņa Būvvaldes vadītāja 26436040 rasma.liepina@burtniekunovads.lv
Jānis Bušs Būvinspektors 25601343 janis.buss@burtniekunovads.lv
Laura Pētersone Būvvaldes lietvede 64201502 laura.petersone@burtniekunovads.lv

Dzimtsarakstu nodaļa, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag.
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Daina Gustsone Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja 64207076 29388170 daina.gustsone@burtniekunovads.lv
Renāte Grišāne Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja 64207076 28383046 renate.grisane@burtniekunovad.lv

Pašvaldības policija, Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pag.
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Lolita Kaimiņa Pašvaldības policijas vecākā inspektore 25484621 lolita.kaimina@burtniekunovads.lv
Andis Brolītis Pašvaldības policijas vecākais inspektors 28343836 andis.brolitis@burtniekunovads.lv
Salvis Buls Pašvaldības policijas vecākais inspektors 22303122 salvis.buls@burtniekunovads.lv

Lauku attīstības konsultācijas, "Ēveles skola", Ēvele, Ēveles pag.
Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Inese Gaumane Lauku attīstības konsultante 26306139 inese.gaumane@burtniekunovads.lv

PASĀKUMU KALENDĀRS

     Decembris 2017     

Tuvākie pasākumi
 



Izstrādāts DirectHit