AKTUĀLI

2016. gads

Noslēdzies Burtnieku novada pašvaldības organizētais fotokonkurss “Burtnieku novada nokrāsas” un zināmi arī šā gada fotokonkursa uzvarētāji. No fotokonkursam iesūtītajiem 50 attēliem labākos 30 darbus, kā arī trīs pašus skaistāko attēlus jeb konkursa uzvarētājus izraudzījās novada ļaudis, kas par fotogrāfijām balsoja pašvaldības mājaslapā un sociālajos tīklos.

Fotokonkursa “Burtnieku novada nokrāsas” laureāti

Vairis Pinzulis ar fotogrāfiju “Burtnieku ezers”. Par šo fotogrāfiju visvairāk balsoja sociālā tīkla "Facebook" lietotāji.

Inese Bebre ar fotogrāfiju “Dziesmu draugu kopa “Dedzieda” Burtnieku novada Mīkāļos". Par šo fotogrāfiju visvairāk balsoja sociālā tīkla "draugiem.lv" lietotāji.

Maija Skrača ar fotogrāfiju “Ūdenstornis Rencēnos”. Par šo fotogrāfiju visvairāk balsoja Burtnieku novada pašvaldības mājaslapā.

Burtnieku novada pašvaldības Simpātiju balva

Simpātiju balvu iegūst Aigars Klāgišs ar fotogrāfiju “Burtnieku ezers”. Simpātijas balvu piešķīra Burtnieku novada pašvaldības izveidotā žūrijas komisija trīs cilvēku sastāvā.

Liels paldies arī tiem vairāk nekā diviem tūkstošiem cilvēku, kas balsoja par fotokonkursa fotogrāfijām. Starp balsotājiem katrā no interneta vietnēm tika izlozēta viena pārsteiguma balva. Šīs balvas iegūst: Daina Poča, Līvija Lelle un Jānis Kļaviņš. Ar laimīgajiem uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināsies personiski.

Aicinām visus novadniekus līdz 16.oktobrim aplūkot  fotoizstādi “Burtnieku novada nokrāsas” Ēveles muižas klēts saieta telpā. Bet to 16. oktobra līdz 16.novembrim labākie šā gada fotokonkursa darbi būs skatāmi Matīšos.

PASĀKUMU KALENDĀRS

     Oktobris 2017     

Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit