Senioru eseju konkurss

Seniori, dalieties savā dzīves pieredzē, redzējumā par norisēm sabiedrībā, iepazīstiniet ar Burtnieku novadā notikušiem vēsturiskiem un aizraujošiem notikumiem! Šis eseju konkurss ir iespēja padalīties ar savā bagātajā mūžā uzkrātajām zināšanām, atmiņām un rosināt citiem pārdomas par Jums aktuāliem tematiem.

Esejas iesniegt var no 2017. gada 1. decembra līdz 2018. gada 31. janvārim. Tām jābūt līdz 700 vārdiem garām par tematu “Dzīve. Stāsti. Atmiņas.”. Esejai var pievienot vienu raksturojošu fotogrāfiju. Autoram lūgums neaizmirst norādīt savu vārdu, uzvārdu, kā arī kontaktinformāciju!

Jūsu esejas pieņems klātienē Burtnieku novada pagastu pārvaldēs, sūtītas pa pastu uz adresi: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219 ar norādi: informatīvajam izdevumam “Burtnieku novada vēstis”. Rokrakstā rakstītajām esejām jābūt skaidri salasāmām! Iesniegt darbus var arī elektroniski, sūtot uz e-pastu: prese@burtniekunovads.lv

Esejas izskatīs vērtēšanas komisija, kura noteiks četrus labākos darbus, kuri tiks publicēti informatīvā izdevuma “Burtnieku novada vēstis” 2018. gada februāra, marta, aprīļa un maija numuros. Katrā izdevumā – viens darbs. Labāko eseju autoriem  - piemiņas balvas ar Burtnieku novada simboliku.

Konkursu organizē Burtnieku novada pašvaldība. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti Edīti Stērsti, tālr. 20219631, e-pasts: prese@burtniekunovads.lv

Pievienotie faili

PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit