2018. gads

2018.gada 3.aprīlī Burtnieku novada pašvaldības dome izsludināja ceturto Vides attīstības projektu konkursu, tā īstenošanai paredzot 6000 eiro. Viena projekta īstenošanai maksimālais pieejamā finansējuma apjoms bija 500 eiro. Projektu konkursa mērķis ir veicināt Burtnieku novada publiskās teritorijas sakoptību un drošību, dažādojot iespējas saturīgai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai Burtnieku novada iedzīvotājiem un veicinot Burtnieku novada iedzīvotāju iesaistīšanos novada teritorijas sakopšanas pasākumu īstenošanā, nodrošinot jaunizveidotā vides objekta ilgtspējīgu uzturēšanu.

Šī gada vides projektu konkursa ietvaros tika saņemti 19 projektu pieteikumi, kuru īstenošanai no pašvaldības pieprasīts finansējums 8115,77 eiro apmērā. Vides projektu konkursa vērtēšanas komisija piecu cilvēku sastāva veica pieteikumu vērtēšanu pēc projekta nolikumā izvirzītajiem kritērijiem. Kopumā tika atbalstītas 16 projektu idejas, kurām no pašvaldības piešķirts līdzfinansējums 6904,50 eiro apmērā. Projektu īstenošana jāveic līdz 30.novembrim.

Visvairāk projektu pieteikumu tika saņemts no Valmieras pagasta, kopumā seši. Biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” turpinās labiekārtot laukumu pie Valmiermuižas staļļa, veicot teritorijas apzaļumošanu un rotaļu elementu uzstādīšanu. Arī biedrība “BMX sporta klubs “Tālava”” turpinās jau iepriekš iesāktu iniciatīvu, Zaļo brīvdabas veselības sporta laukumu papildinot ar dekoratīvo stādījumu zonu. Biedrība “APZ sports” pie aktīvās atpūtas vietas “Angārs” iestādīs dzīvžogu, lai atpūtas zonu pasargātu no blakus esošā grants ceļa putekļiem. Informatīvā stenda uzstādīšanu par bezmaksas aktīvās atpūtas iespējām un biedrības organizētajiem ikgadējiem sporta pasākumiem veiks biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”. Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” iecerējuši izveidot individuālo tenisa treniņu zonu, kas būs izmantojama bez maksas. Savukārt biedrība “Olimpiešu parks” papildinās jau izveidoto atpūtas zonu ar soliņiem un atkritumu urnu.

No Rencēnu pagasta tika saņemti pieci pieteikumi, četri no tiem atbalstīti. Pensionāru biedrība “Sapratne”, sadarbībā ar PII “Zīļuks”, bērnudārza teritorijā uzstādīs puķu kastes, soliņus, izvedos sajūtu taku, muzikālo sienu, kā arī skatuves laukumu. Biedrība “Virziens A” Rencēnu pamatskolas parkā uzstādīs līdzsvara baļķus bērniem, savukārt DZĪKS “Kompromiss” atjaunos bērnu laukumu Parka ielā 6. Gājēju celiņa atjaunošanu Lizdēnos veiks SIA “Vecšķērsti”.

No Burtnieku un Matīšu pagastiem saņemti trīs pieteikumi no katra. Katrā pagastā atbalstīti divi. Burtniekos biedrība “Burtnieku ezerkrasts” un Burtnieku ev.lut. draudze turpinās baznīcas labiekārtošanu, pabeidzot bruģēto celiņu izveidi un atjaunojot baznīcas torņa skatu laukuma grīdu un margas. Savukārt Matīšos biedrība “Sporta klubs “Matīši”” turpinās attīstīt ideju par slēpošanas – skrituļošanas trasi, nosedzot atlikušo trases daļu ar grants segumu. Matīšu sv.Mateja ev.lut. draudze sakārtos laukumu pie ieejas Matīšu kapsētā, kur paredzēts uzstādīt pieminekli Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Ēveles pagastā mednieku klubs “Dukāns” uzstādīs koka galdus ar soliem mednieku kluba “Vecdukāns” teritorijā.

Vecates pagastā biedrība “Pēdu nav” sporta un atpūtas laukumā “Parkmaļos” uzstādīs jaunu koka galdu ar soliem un rotaļu “raganu” māju, nomainot jau ilgu laiku nokalpojušos vecos elementus.

Liels paldies visiem iesniedzējiem par lieliskajām idejām un projektu pieteikumu augsto kvalitāti 2018.gadā. Lai izdodas īstenot iecerēto!

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit