2021.gads

Burtnieku novada aktīvie iedzīvotāji izrādījuši īpaši lielu vēlmi 2021. gadā uzlabot apkārtējo vidi. Ikgadējā “Vides attīstības projektu konkursā” šogad tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits – kopumā 28 projekti. Atbilstoši konkursa nolikumam, kopējais piešķiramā finansējuma apmērs šī gada konkursā bija 7500 EUR, tādēļ atbalstīt varēja tikai 15 pieteikumus no visiem iesniegtajiem. Konkursa vērtēšanas komisijai darbs bija visnotaļ sarežģīts, tomēr pēc plašām diskusijām un rūpīgas punktu piešķiršanas, projekti tika sarindoti pēc iegūtā vērtējuma.

Jau ierasti, visvairāk pieteikumu bija no Valmieras pagasta biedrībām. No deviņām iecerēm atbalstu guva septiņas. Biedrības “Valmiermuižas 7” un “Valmiermuižas 9” labiekārtos savu daudzdzīvokļu māju pagalmus, uzstādot tajos sporta, rotaļu un atpūtas inventāru. Biedrība “BMX sporta klubs “TĀLAVA””, lai paaugstinātu BMX trases drošību, finiša zonā iestādīs dzīvžogu. Biedrība “Valmiermuižas kultūras biedrība” atjaunos rotaļu laukumu Valmiermuižas parkā, savukārt biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” ar jauniem elementiem papildinās rotaļu laukumu pie Valmiermuižas staļļa”. Biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” atpūtas parkā AVOTI uzstādīs prožektorus, lai ziemas sezonā slēpošanas trasi būtu iespējams izmantot arī diennakts tumšajā laikā. Savukārt biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” pie tenisa kortiem uzstādīs skatītāju solus.

Ēveles un Burtnieku pagastā katrā tika saņemti četri pieteikumi, un katrā no tiem atbalstīti divi. Biedrība “Ozolgatves” labiekārtos teritoriju daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ēvelē, uzstādot masīvkoka solus, galdus un šūpoles-atpūtas krēslu, demontējot vecās metāla šūpoles. Ēveles evaņģēliski luteriskā draudze ar prožektoriem izgaismos Ēveles baznīcas fasādi. Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze baznīcas teritorijā ierīkos atpūtas vietas ar galdiem un soliem, savukārt biedrība “Burtnieku ezerkrasts” plāno izgaismot baznīcas fasādi.

Rencēnu pagastā idejas iesniedza piecas biedrības, bet atbalstu saņēmušas divas. Biedrība “Lizdēnu nākotne” atjaunos gājēju celiņu pie daudzdzīvokļu mājas Nākotnes ielā 2. Pensionāru biedrība “Sapratne” labiekārtos liepu aleju pie Rencēnu pamatskolas, uzstādot soliņus un puķu kastes, ziemas sezonā iekarot lampiņas.

Vecates un Matīšu pagastos kopā saņemti seši pieteikumi, no kuriem atbalstu guvuši divi. Gan SIA “Cietais rieksts”, gan IK “Lienes dārzi” veiks Dzirnavu laukuma labiekārtošanu Matīšos. Viens uzņēmums sakops zālienu, iestādīs košumkrūmus, uzstādīs galdu un solus, savukārt otrs uzņēmums parūpēsies par rotaļu laukumu bērniem – uzstādīs šūpoles un līdzsvara takas.

 

 Konkursa nolikums (pievienotais fails, PDF); pieteikuma anketa u.c. pielikumi (pievienotais fails, DOC)

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit