2018

Piektdien, 2019. gada 29. martā, Matīšu Tautas namā pasākumā “Burtnieku novada sporta laureāts 2018” tika sveikti Burtnieku novada sportisti, treneri un sporta biedrības par sportiskajiem sasniegumiem 2018. gadā, par būtisku ieguldījumu sporta un veselīga dzīvesveida veicināšanā un par sportisko neatlaidību, gribasspēku un cīņassparu, tiecoties sasniegt savu labāko rezultātu.

Burtnieku novada pašvaldībā vienmēr ir novērtēts katra sportista vai sporta biedrības pienesums. Katra sporta sezona Burtnieku novadā ir piepildīta ar dažādiem notikumiem un jauniem sasniegumiem. Pasākums “Burtnieku novada sporta laureāts” ir tā diena gadā, kad uz brīdi piestāt un novērtēt iepriekšējo gadu un svinēt sporta svētkus kopā ar saviem novadniekiem, par kuru panākumiem un sportiskajām gaitām nereti var lasīt tikai masu medijos. Šajā vakarā jo īpaši bieži izskanēja “Paldies!” – nenovērtējamākā pateicība ikvienam sportistam un sporta dzīves organizatoram. Tā ir pateicība, kas izsaka Burtnieku novada cieņu, lepnumu un prieku par to, ko savā sportiskajā ceļā uz nosprausto mērķi paveic ikviens sportists un sporta biedrība.

Pateicībā par 2018. gada sezonu, īstu svētku atmosfēru uzbūra mākslinieks Aleksejs Smolovs no Rīgas cirka skolas, kas visus pārsteidza ar sīra rata priekšnesumu, bet par muzikālo noformējumu rūpējās Antra Stafecka.

“Burtnieku novada sporta laureātā” kā ierasts vairākās nominācijās suminājām iepriekšējās sezonas labākos sniegumus, par kuriem tika saņemti pieteikumi. Šogad balvu nominācijā “Gada jaunais sportists” ieguva Edvards Glāzers (BMX), bet nominācijā “Gada jaunā sportiste” – Līva Lizete Glāzere (BMX). Šogad šīs balvas saņēma brālis un māsa, kuri sacenšas vienā sporta veidā – BMX. Abi sākuši sporta gaitas 6 gadu vecumā un savu varēšanu sporta pasaulē jau pierādījuši un turpina pierādīt, jo sporta laureāta dienā atradās Itālijā, Veronā, sporta sacensību priekšvakarā. 2018. gadā sportistu augstākie sasniegumi: Edvards Glāzers ir Pasaules Jaunatnes Olimpiādes BMX 1. vietas ieguvējs, bet Līva Lizete Glāzere Pasaules čempionātā BMX izcīnījusi 4.vietu.

Balvu “Gada sportists 2018” saņēma Oskars Ķibermanis (bobslejs), kurš 2018. gadā Pasaules kausa kopvērtējumā bobslejā divniekiem ieguva 4. vietu, bet šogad mājās sagaidīts kā pasaules vicečempions bobslejā četriniekos. Viennozīmīgi mūsu atpazīstamākais sportists, kurš liek just līdzi pie TV ekrāna katrai sacensību virāžai.

Savukārt balvu “Gada sportiste 2018” ieguva Latvijas Republikas 1. vietas ieguvēja kopvērtējumā amatieru konkurencē – Ilona Juraša (jātnieku sports).

Nominācijā “Gada veterānu sporta pārstāvis” balvu ieguva Kaspars Pakers (airēšanas slaloms). Izteiktā atzinība saņemta par augstiem sasniegumiem sportā – Kaspars Pakers profesionāli un ar labiem panākumiem ar airēšanas sportu nodarbojas jau 25 gadus. 2018. gadā ieguvis 1.vietu Latvijas kausa finālā un kopvērtējumā, K1M veterānu kategorijā. Par “Gada veterānu sporta pārstāve” tika atzīta un balvu ieguva Inguna Korņējeva (MTB velokross). Sportiste 2018. gadā ieguvusi 2. vietu Latvijas veterānu čempionātā S50 grupā. Inguna Korņējeva pēc dabas ir azartiska un dzīvo līdzi sportam, patīk riteņbraukšana, bet labprāt izaicina sevi arī skriešanā.

Nominācijā “Gada treneris” balvu ieguva Jānis Jurašs (jātnieku sports) par augstajiem sportistu sasniegumiem 2018. gada sezonā.

Nominācijā “Gada biedrība” balvu saņēma biedrība “Pēdu nav”. Biedrībā darbojas florbola komanda “Pēdu nav”, kura spēlē LČ 2. līgā. 2018. gadā biedrība piesaistījusi divas jauniešu komandas (ZU12 un ZU14), lai nodrošinātu pēctecību un papildinātu vīriešu komandu ar jauniem, spējīgiem spēlētājiem. Biedrības sportisti piedalās arī MTB maratonos, līdzdarbojas dažāda mēroga sporta pasākumu organizācijā u.c.

Par “Gada sporta pasākumu” atzīts SMSCredit.lv Latvijas BMX čempionāta 4. posms, kurš norisinājās BMX sporta bāzē “Avoti”, pulcējot rekordlielu dalībnieku skaitu no astoņām valstīm – kopskaitā 350. Biedrība lepojas, ka šo latiņu spēj nodrošināt, jo arī vēl iepriekšējā sezonā izdevās sasniegt līdzīgu rezultātu.

Sportistu līdzjutējiem bija iespēja līdzdarboties un interneta balsojumā noteikt populārākos sportistus. Par Gada populārāko sportistu tika atzīts Edvards Glāzers (BMX), par Gada populārāko sportisti tika atzīta Elīna Kaimiņa (jātnieku sports), par Gada populārāko komandu - biedrība “BMX sporta klubs “Tālava””, bet par populārāko pasākumu - Burtnieku novada čempionāts airēšanas slalomā.

Tāpat pasākumā “Burtnieku novada sporta laureāts 2018” Burtnieku novada pašvaldība godināja vairākus sportistus ar Atzinības rakstiem un naudas balvām par izciliem sasniegumiem sportā 2018. gadā. Šogad novērtējumu par ieguldīto darbu saņēma 22 sportisti.

Burtnieku novada pašvaldība vēl ikvienam sportistam un sporta biedrībai veiksmīgus startus 2019. gadā un sportisku, azartisku garu sporta sacensībās! Lai uzvarām lielākais atalgojums ir gandarījums par paveikto, pieredze, kas uzkrāta ceļā uz mērķi un apkārtējo prieks par jūsu sasniegumiem!


Apbalvojuma  “Burtnieku novada sporta laureāts 2018” pretendenti ir Burtnieku novadā reģistrētas sporta organizācijas, kas dod vai ir devušas būtisku ieguldījumu Burtnieku novada vārda popularizēšanā, sporta un veselīga dzīvesveida veicināšanā, kā arī sportisti un komandas, kas tajās darbojas, kā arī individuālie sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Burtnieku novada administratīvajā teritorijā un Burtnieku novadā notikušie lielākie sporta pasākumi 2018. gadā. Pretendentus balvu saņemšanai izvirza klubi, biedrības, kuru pamatdarbības joma ir sports, treneri un Burtnieku novada iedzīvotāji.

NOLIKUMS

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit